79.jpg
Home Odkazy Zajímavé knihy

PostHeaderIcon Zajímavé knihy

Poselství od protinožců - Marlo Morganová


Příběh americké lékařky specializující se na přírodní léčitelství, které se naskytla příležitost poznat život jednoho australského domorodého kmene. Je to svědectví o hlubokém způsobu života v souladu s drsnou přírodou.
 

Ruce světla - Barbara Ann Brennan

Autorka se v současné době zabývá léčitelstvím, pracovala jako psychoterapeut a původně se věnovala vědě. Její kniha se zabývá historií vědeckého zkoumání energetického pole a aury i zkušenostmi a zážitky léčitele. Uvádí psychodynamiku do souvislosti s lidským energetickým polem a popisuje jeho změny ve vazbě na osobnostní funkce. Čtenář zde také nalezne vysvětlení podstaty spirituálního léčení jak z pohledu léčitele, tak i léčeného.

Aktualizováno ( Úterý, 14 Červen 2011 13:28 )

 

Plejádské klíče k Živé knihovně


Autorka Barbara Marciniak je od května 1988 v kontaktu s multidimenzionálními bytostmi z Plejád. Plejádské učení, které skrze ní k nám přichází lze přirovnat k šamanismu, prastarému souboru energetického vědění, které slouží jako prostředník mezi fyzickou a duchovní říší a vede lidi  k sebeobjevování ve světě paradoxů, měnících se paradigmat i spirituality.
Ukázka z knihy zde

Aktualizováno ( Čtvrtek, 28 Červenec 2011 17:13 )

 
Hvězdná znamení - Linda Goodman
alt
Světový bestseler, ve kterém se dočtete nejen o astrologii a numerologii.
Ukázku z knihy naleznete zde, předmluva ke knize zde
 
Tibetská sága - T. Lobsang Rampa

Další část vyprávění o mladém tibetském mnichovi, který se tentokrát ve vysokohorské jeskyni setká s pozůstatky mimozemské civilizace. Mladý Lobsang jde spolu se svým učitelem navštívit poustevníka v horách. Při sesuvu laviny se dostanou do rozsáhlého komplexu vysokohorských jeskyní, kde nacházejí po tisíce let uložené a komplexně fungující pozůstatky mimozemských návštěv. Oba mniši se za svého vynuceného pobytu v jeskyni seznamují s vyspělou technikou i medicínou mimozemšťanů, dozvídají se z jejich záznamů i promítání o minulosti i budoucnosti země i celého vesmíru.

O autorovi se dozvíte více zde

 
Škola esoteriky - T. Lobsang Rampa

Autor chce urychlit psychický i duchovní růst všech zájemců, zasvěcuje je do tajů astrálního cestování a práce s vlastním tělem a psychikou.

O autorovi se dozvíte více zde

 
Šafránové roucho - T. Lobsang Rampa

Další část z cyklu o tibetském lámovi zachycuje situaci, kdy byl jako dítě předurčen k zasvěcení do tajných duchovních věd. Kniha vypráví o nelehkém životě malých adeptů mnišského poslání v Tibetu z počátku 20. stol. Malý Lobsang získává mezi chlapci výjimečné postavení, když je vyvolen pro své telepatické schopnosti ke zvláštní výuce, má i svého duchovního učitele, ke kterému ve své dětské opuštěnosti velice přilne. Spolu s malým Lobsangem se čtenář seznamuje s některými myšlenkami a učením buddhismu.

O autorovi se dozvíte více zde

 
Příběh Lobsanga Rampy - T. Lobsang Rampa

Ve třetím a volném pokračování knih Třetí oko a Lékař ze Lhasy líčí tibetský láma-lékař své zážitky a duchovní poslání v Americe a západní Evropě ve 40. -60. letech. Kniha zaměřená na rozdíly mezi východní a západní civilizací, popisuje dobrodružné putování hrdiny po Číně a ruské Sibiři, útěky ze sovětských zajateckých táborů, život v Americe a Kanadě a zároveň se zmiňuje o některých praktikách tibetských mnichů a duchovních výletech do astrálního světa.

O autorovi se dozvíte více zde

 
Poustevník - T. Lobsang Rampa

Vyprávění tibetského mnicha-postevníka, který byl unesen mimozemšťany a byla mu vyjevena historie vesmíru, Země a lidstva. Za starým lamaistickým poustevníkem přichází mladý mnich, aby od něho převzal poučení a vědění, které mu bylo svěřeno vyššími bytostmi a které smí předat jen vyvolenému nástupci. Starý láma popisuje svůj osud a své setkání s mimozemšťany.

O autorovi se dozvíte více zde

 
Kapitoly života - T. Lobsang Rampa

Tibetský láma se snaží přístupnou formou objasnit západnímu čtenáři základní principy východní esoteriky. Formou příběhů i populárního výkladu seznamuje autor se složitými problémy paralelních světů v nichž žijí duše lidí, o okultních zákonech, o životě po smrti i se samotným umíráním a smrtí člověka až po reinkarnaci. Předkládá i svoje vize budoucnosti lidstva, jak je vyčetl v kronice akaši. Závěrem odpovídá na dotazy svých příznivců a čtenářů o duchovním životě.

O autorovi se dozvíte více zde

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL