54.jpg
Home Odkazy Programy ke stažení

Nebeský kalendář plus, verze 2,32

Astrologický program volně k stažení (astrologie, astronomie, numerologie, biorytmy),výpočet polohy Slunce, Měsíce a planet, západy a východy planet, fáze Měsíce atd., výpočet horoskopu, aspekty, astrologické domy, stálice, citlivé body, Černá Luna, Vertex, planetky, výklad horoskopu, partnerský horoskop a jeho výklad, kompozitní a kombinační horoskop, tranzitní horoskop i s výklady, sekundární direkce, lunární, solární, solilunární a planetární revoluce, tropický i siderický horoskop, tabulkové efemeridy, hledání okamžiku zvolené konstelace, numerologie, tattvy, výpočet biorytmů a další funkce pro jakékoliv místo na Zemi
Veškeré výpočty lze provádět pouze pro rozmezí let 1990 až 2010 (v registrované verzi pro období let 1800 až 2100).
Žádná jiná omezení neregistrovaná verze programu nemá.

 


Moonphase 3.2, program na zjištění aktuální fáze měsíce

Program Moonphase zobrazuje aktuální fázi Měsíce a informuje o tom, kdy bude/byl nejbližší nov a úplněk. Uživatel má k dispozici kalendář, podle kterého může zjišťovat fáze Měsíce i několik let dopředu.

 


Soothsayer 0.4.1 CZ

Program, který Vám zjistí podle vašeho data narození, jaké jste znamení ve zvěrokruhu. Dále pak zobrazí detailní horoskop Vašeho znamení, a to podle horoskopu: indického, keltského, egyptského, cyklického, měsičního, slunečního nebo čínského. Pomocí tohoto programu si můžete udělat i další horoskopy, jako například partnerský...

Soothsayeer má svůj seznam křestních jmen, a tak si můžete zjistit jejich charakteristiku. Program obsahuje také i snář.

 


Astrolog32

Astrolog32 je volně šiřitelný astrologický program nabízející celé spektrum výpočtů a grafů. Kromě standardních funkcí nabízí výpočet tranzitů, progresí, synastrické výpočty a zobrazení, astrokartografii a mnohé další. česká verze má zatím o něco méně funkcí (chybí pokročilá nastavení, některé druhy synastrických výpočtů a arabské části).

 


Eye of the Storm 3000

Tento program sleduje aktuální informace o hurikánech, které získává přímo z internetu. Obsahuje 3 druhy map, které znázorňují detailní pohled pohybu hurikánu, jeho intenzity a místa, kde se zrovna nachází. Lze vytisknout barevné nebo černobílé grafy, jenž zobrazují vzdálenost hurikánu od vašeho domu či práce.

 


Zenerovy karty

Aplikace zenerovy karty slouží k testování telepatických schopností. Umožňuje generování náhodných čísel, generovaní pěti symbolů zenerových karet a testování PSI schopností. Aplikace je freeware.

 


Asynx Planetarium

Asynx Planetarium je výborný program, který vám umožňuje shlédnout 2500 hvězd, 9 planet naší soustavy, 88 konstelací atd. Planetárium také zobrazí fáze měsíce z různých míst na Zemi od roku 1600 po rok 9999.

 


Celestia 1.4.1

Díky tomuto programu můžete shlédnout naší galaxii a podívat se na hvězdy, kterých je tam něco přes 100 000. Pokud Vás neuspokojí ani tohle, Celestia umí také další věci jako popisky, systémy oběžných drah atp. Určitě stojí za to ji vyzkoušet. Budou z ní nadšeni nejen příznivci astronomie. Ve sluneční soustavě můžeme najít jak planety, vesmírná tělesa, tak i ISS, které jsou provedeny ve fotorealistických modelech.

 


Tarot

Vyberete si 5 kamenů a program vám vypíše informace, který ten jaký kámen disponuje. Program nepotřebuje instalaci, stačí jen rozbalit, spustit a nechat si vyložit část svého osudu.

 


Aktualizováno ( Neděle, 20 Prosinec 2009 15:11 )