114.jpg
Home Odkazy Počítače a internet

Otestujte si Vaši rychlost připojení na internetAvanced System Care

Bez složitých nastavení zkontroluje vaše Windows a opraví chyby. Lze systém i optimalizovat pro vyšší výkon. Připadá vám, že vám běží počítač pomalu a přitom máte dobrý hardware? Zkuste použít tuto utilitu a uvidíte.

Kontrola systému neobsahuje jen jednoduchou revizi registrů, ale hloubkovou analýzu součástí. Detekuje části zpomalující systém, nebo ohrožující jeho stabilitu. Opravuje blue-screen chyby a upravuje restoration funkce.

Mezi další funkce patří odstranění adware a spyware, manažer aplikací po spuštění, mazání dočasných souborů atd.

Všechny provedené úpravy ukládá a lze je bez problémů vrátit do původního stavu, tudíž se nemusíte optimalizace bát. Existuje sice více nástrojů, které umí to samé, ale jen málo jich je zdarma s navíc v češtině.


Spyware Terminator

Spyware Terminator je dalším povedeným bojovníkem proti spyware.

Aplikace si poradí mimo spyware i s nepřáteli typu malware, hijacker, trojský kůň či keylogger. Díky této aplikaci můžete být před těmito škůdci v bezpečí. Aplikace může kontrolovat běžící procesy, nebo můžete spustit kompletní prohledání ručně či pomocí plánovače.

Aplikace obsahuje rozsáhlou databází těchto škůdců a nabídne vám o nich podrobnější informace, než jenom název. Pokud si rádi některé "škůdce" pěstujete, můžete dát tyto soubory ignorovaných položek a zůstane vám v počítači. Ostatní se maže, nebo přesunuje do karantény.

V případě potíží můžete využít možnosti zálohy, před odstraněním nebezpečného softwaru.

Program je v češtině a je zdarma.


Linux - nejlep�í veci

Aktualizováno ( Úterý, 09 Únor 2010 19:30 )