38.jpg
Home Odkazy


YoWindow.com Forecast by yr.no

Aktualizováno ( Čtvrtek, 13 Leden 2011 11:30 )

 


ibogacentrum
Ibogaterapie - Nabídka Ibogaceremony v luxusním bungalovu v Nizozemsku.
Velký výběr feng shui výrobků a feng shui tipy na fengshui-import.com. Český překlad zde
NPL léčení (nová osobnost a život) je nová efektivní forma nepřítomného léčení. Mnoho problémů, pro které neexistuje řešení, lze napravit NPL. Ale především, NPL léčení (nová osobnost a život) je technika pro osobní růst, pro lidi, kteří chtějí zásadně zlepšit své osobnosti a uvolnit všechny možné nadání a schopnosti. Překlad zde
Andělské stránky Evy Marvanové
Škola kineziologie Zlín, léčení, autorka knihy Mandaly uvědomění

Duhový ostrůvek snění

 

 

Zbyněk "Zibby" Eller - Stránky člověka, který žil mezi kanadskými indiány a přinesl jejich moudrost a učení do naší země

Aktualizováno ( Pátek, 03 Květen 2013 15:26 )

 

zodioscopeHoroskopy zdarma, založené na skutečných astrologických výpočtech. Zde můžete najít zdarma denní horoskop, osobní horoskop, horoskopy lásky a kompability ve vztahu, lunární kalendář a mnohem více astrologických informací a výpočtů.

Tyto skvělé stránky s horoskopy jsou bohužel jen v angličtině. Můžete však využít alternativní překlad na tomto odkazu.

 

Zdarma horoskopy: získejte svůj denní horoskop, horoskop lásky, týdenní horoskop, měsíční horoskop, astrologie Nadi, indické Vedic astrologie a další horoskopy pro všechny znamení zvěrokruhu.

Český překlad najdete zde

 

 

 

   Astrologický výklad

 

 

 

alt  Výpočet horoskopu on-line a zadarmo.

 

Aktualizováno ( Neděle, 05 Květen 2013 10:06 )

Celý článek...

 

Nebeský kalendář plus, verze 2,32

Astrologický program volně k stažení (astrologie, astronomie, numerologie, biorytmy),výpočet polohy Slunce, Měsíce a planet, západy a východy planet, fáze Měsíce atd., výpočet horoskopu, aspekty, astrologické domy, stálice, citlivé body, Černá Luna, Vertex, planetky, výklad horoskopu, partnerský horoskop a jeho výklad, kompozitní a kombinační horoskop, tranzitní horoskop i s výklady, sekundární direkce, lunární, solární, solilunární a planetární revoluce, tropický i siderický horoskop, tabulkové efemeridy, hledání okamžiku zvolené konstelace, numerologie, tattvy, výpočet biorytmů a další funkce pro jakékoliv místo na Zemi
Veškeré výpočty lze provádět pouze pro rozmezí let 1990 až 2010 (v registrované verzi pro období let 1800 až 2100).
Žádná jiná omezení neregistrovaná verze programu nemá.

Aktualizováno ( Neděle, 20 Prosinec 2009 15:11 )

Celý článek...

 

Otestujte si Vaši rychlost připojení na internetAvanced System Care

Bez složitých nastavení zkontroluje vaše Windows a opraví chyby. Lze systém i optimalizovat pro vyšší výkon. Připadá vám, že vám běží počítač pomalu a přitom máte dobrý hardware? Zkuste použít tuto utilitu a uvidíte.

Kontrola systému neobsahuje jen jednoduchou revizi registrů, ale hloubkovou analýzu součástí. Detekuje části zpomalující systém, nebo ohrožující jeho stabilitu. Opravuje blue-screen chyby a upravuje restoration funkce.

Mezi další funkce patří odstranění adware a spyware, manažer aplikací po spuštění, mazání dočasných souborů atd.

Všechny provedené úpravy ukládá a lze je bez problémů vrátit do původního stavu, tudíž se nemusíte optimalizace bát. Existuje sice více nástrojů, které umí to samé, ale jen málo jich je zdarma s navíc v češtině.


Spyware Terminator

Aktualizováno ( Úterý, 09 Únor 2010 19:30 )

Celý článek...