93.jpg
Home Znaky Světelné Galaktické rady

Vážení návštěvníci,

Chtěl bych se s Vámi podělit o pomoc, která mi před časem přišla „shůry“. Jsou to znaky, které vytahují skryté vzorce chování a myšlení do reality.

Abych se přiznal, dlouho jsem přemýšlel, jestli je mám opravdu zveřejnit. Nejsou tak „nablýskané“, jako ostatní karty a znaky, spíše naopak, jsou jednoduché a skromné, i když jejich podstata je netušená a nedá se žádnými symboly, které jiní dovedou ztvárnit.

Sám je již několik let s úspěchem používám jak v automatické kresbě, tak i jen tak vkládáním do svého bytí. Vyzkoušel jsem je i na několika klientech, kteří za mnou přišli s velkým úspěchem.

Pokud ale čekáte, že budou fungovat jako léčebné kódy, musím vás zklamat. Neumožní vám změnit život jen tím, že si je budete pořád dokola vkládat a říkat mantry, ale máte šanci svůj život na základě poznání, které pomocí znaků získáte. Dojde k uvolnění problému, jeho manifestaci do reality a k němu ještě přichází i mimosmyslové poznání. Prostě najednou budete vědět. Ale to opravdu neznamená, že nemusíte nic měnit. Pro účinnost je potřeba, aby jste měnili pohled na svět na základě jeho poznání, abyste si v jednotlivých situacích, které vám nebudou příjemné uvědomovali sami sebe, aby jste si i uvědomovali svou tvořivou sílu v konfliktech, které v životě přichází. Budiž vám to k užitku.

Jak už jsem psal, měl jsem problém s jednoduchostí, jakým jsou znaky symbolizovány. Ale jak mi bylo sděleno, všechno, co má smysl je prosté a jednoduché a nejdůležitější věci jsou zdarma. Tedy i tyhle znaky, které vám předkládám. Nejsem jejich autorem, tedy si na ně nedělám žádné práva. Proto pokud vám pomohou, můžete je volně přeposílat dál a budu rád, když mi sdělíte vaše zkušenosti.

V případě jejich poskytování za úplatu ztrácejí sílu a vytvářejí něco, co by se dalo nazvat špatnou karmou. Přijímat peníze lze pouze za práci a čas, který je s těmito znaky spojen, to znamená např. za vložení do energií klienta, pacienta, případně poradenství s pomocí znaků.

Ještě si dovolím jednu poznámku.

Nedávno jsem viděl reklamu na lék na prostatu. Prý v pilulkách obsahuje několik tisíc brusinek. Není lepší si koupit přírodní brusinky, které jistě mají víc prospěšných látek než pilulka? Není lepší si místo léku na tlak uvařit čaj s kopřivy? Vždyť je jí kolem spousta, je zadarmo a věnujete tomu pouze svůj čas. Popřemýšlejte.

Rostislav Halouzka

Jako první přicházejí na řadu znaky č. 6, Znaky Vesmírné Galaktické rady.

Prozatím obsahuje 60 znaků

Galaktická rada se usnesla na vytvoření nových znaků pro pomoc Zemi.

Její vývoj se posunul k lepšímu, proto jako odměna byly vytvořeny tyto znaky pomoci lidem, kteří se snaží o svou nápravu a procházejí bolestným očisťováním.

Tyto znaky jsou nová pomoc, která usnadňuje očistění energií od negativit a pomáhá při transformaci těla i ducha. Vložené znaky trvale léčí bolest, kterou jste si způsobili svými životy nejen na planetě Zemi, ale i v celém galaktickém systému.

Vkládají se přímo do bolavého problému mentálně, nebo pomocí automatické kresby jako ostatní znaky. Znaky zůstávají v léčených energiích stále, aby vás chránily před vklouznutí starých vzorců myšlení, jak je to ve většině případů běžné, až do vytvoření vzorců nových, kvalitnějších.

Světelná Galaktická rada

 

Náhodný znak si můžete vytáhnout zde na tomto odkazu

Aktualizováno ( Úterý, 11 Březen 2014 11:00 )