107.jpg
Home Alternativa Z mailu...

...nejde o to souhlasit, jde o to se zamyslet. Neexistuje žádná šablona která platí pro každého.

Žijeme ve světě dualismu a víra má také dvě strany. Na jednu stranu může hodně pomoct, na druhou stranu omezit. Když věříš v Boha, tak vlastně věříš sama sobě, protože i Ty jsi součástí Boha, to také znamená, že když věřím v sebe, věřím v Boha. Nicméně si myslím, že je čas odložit víru a začít vědět. Protože jen vědoucí člověk je opravdu svobodný, ale víra nás může i nadále svazovat. Když něčemu věřím, tak si nechávám zadní vrátka, ale když vím, tak žádné nepotřebuju.

Kdysi jsem četl v knize že věřit potřebuje jen ten člověk, který do života potřebuje berličku, o kterou se může opřít. Já s tím souhlasím, protože člověk, který ví, berličku opravdu nepotřebuje.

 

Ale  ten článek měl jiný cíl. Ukázat lidem, že jsou schopni si pomoct sami a nemusí spoléhat na druhé. Sami si tvoří realitu (i vírou) a sami se mohou vyléčit. Tím, že si to přečtou se nad sebou zamyslí (tedy jen někteří) a třebas to vyzkouší a to je posune dál. A navíc spousta lidí má problémy s vírou a ten článek jim měl ukázat to, že není nutná právě v této fázi. Myslím tím víra v Boha, archanděly, anděly… Vždyť všechno kolem se řídí zákony, ať už jim říkáme kvantová fyzika, nebo duchovní. Je jen otázkou, co kterému člověku víc vyhovuje. Nikdo není z evoluce vyloučený. Víra není nutnou podmínkou. A o to jde.

 

>Vzkaz pro lidi, kteří si to přečtou je mezi řádky:  "Zamysli se nad svou vírou, je to opravdu víra, nebo jen přesvědčení? Přehodnoť svou víru."

 

Lidi se honí za symboly a kódy, všelijak je kroutí a pokřivují. Dost tomu všemu nahrávají i různé knihy a filmy. Ale symboly není třeba hledat, oni tu jsou přímo na očích, jen je třeba ty oči přesunout z oblohy zpátky na Zem. Všechno kolem nás je symbol, kód…

 

Ale to je na dlouhé povídání.

 

 

 

AlternativaVs.cz

 

Aktualizováno ( Středa, 02 Říjen 2013 12:04 )