73.jpg
Home Alternativa Jak dovedeme ovlivnit hmotu

 

Přijel jsem po dlouhé době za kamarádem na návštěvu. Sliboval jsem mu to už dlouho, ale nějak nebyl čas. Vlastně mě k návštěvě přinutil jeho telefonát, že mu nějak kolabuje jeho počítač. Před časem jsem mu ho složil z komponentů, které mi doma zůstaly. Nebyl to sice super počítač, ale dost dobře fungoval. Na internet bohatě stačil, filmy taky šly dobře. Než jsem mu ho přivezl, pořádně jsem ho testoval, abych mu nedal něco, co nefunguje tak jak má.

Myslel jsem si, že mu v počítači něco odešlo a tak jsem doma posbíral několik komponentů, kterýma by to mohlo případně být.

Ale počítač fungoval, jen byl hodně pomalý. Myslel jsem si, že nějaký vir, nebo snad spam. Nic jsem nenašel ani po dvou hodinách hledání. V počítači to není, tak to je někde jinde.

 

Rozhodl jse se, že vyzkouším metodu, kterou používám sám na sobě. Nemám ji na jiném člověku ověřenou, nikomu jsem ještě o ni neřekl, abych snad nebyl za blázna. Ale na mě funguje...

 

Napadla mě cestou autem. Zdálo se mi, že moje auto je nějak "líné". To bylo zajímavé, protože ještě před několika minutami se jevilo normálně... Co se stalo během cesty? Kupoval jsem benzín. No že by byl špatný? To se mi nezdá, kupuju kvalitní. Tak co tedy? Nahlas jsem se probíral tím, co jsem po cestě prožil. Po chvíli jsem došel k situaci, kdy jsem předjížděl cyklistu. Když jsem byl na jeho úrovni, udělal kličku. Naštěstí malou, takže se to obešlo bez problému. Ale lekl jsem se, vlastně abych se přiznal, měl jsem spíš strach, abych ho nepřejel. Jak jsem si to uvědomil, auto jakoby vystřelilo a jelo normálně.

Nevím, jestli je to jen pocity, nebo jsem opravdu schopen takhle působit na hmotu, Osobně se přikláním k půosbení na hmotu, protože to by mohlo vysvětlovat, že se někomu věci kazí víc, jiným téměř vůbec.

 

Ale zpátky k počítači. Pokoušel jsem se “rozebrat” kamaráda. Možná to není ten správný výraz, spíš jsem se ho snažil navést na jeho vnitřní pocity. Napřed mi pořád dokola tvrdil, že on nemá žádný problém, je vyrovnaný a v klidu.

Když jsem se mu už poněkolikáté snažil vysvětlit, co všechno se mohlo v jeho životě přihodit, začal se mi pomalu otevírat.

Bylo po Vánocích a to k němu jezdí příbuzní na návštěvu. Jak říkal, bylo to v pohodě. Jenže... Víš, naštval mě jeden můj příbuzný, pořád dokola mě napadal a vedl polemiky o mé zručnosti...a pořád mi radil... No nakonec jsem byl rád, že odjeli...To by naštvalo i tebe!

Nepřekvapil mě, spousta lidí mě dovede “vykolejit” tím, že na mě něco vidí. Ale jak poslední dobou zjišťuju, nejsem tak docela jiný. Ale co mě spíš překvapilo bylo něco jiného. Kamarád při povídání o návštěvě si vzpoměl i na další příbuznou která vykládá karty a vidí i do minulých životů. Při hraní karet ho neustále obviňovala z toho, že v minulém životě díky jeho neschopnosti sehnat peníze nebo jídlo umřela hlady, že se o ni nepostaral a kdo ví ještě z čeho.

Místo, aby odpustila ho spíš napadala. Asi nepochopila. Je spousta lidí, kteří jdou duchovní cestou, mají informace, ale chápou je sobecky jen sami k sobě. Nejsou schopni se vcítit do druhého člověka a nechápou, že i ten druhý má nějaké pocity, podle kterých se taky chová. A tak si prostě potáhnou životem ty své křivdy dál.  A kamarádovi se nedivím, že ho to rozhodilo. Jenže zase na druhou stranu ta jeho zlost a křivda pocházela od jeho matky, no a i právě z onoho minulého života...

Jak se tak pomalu zpovídal, bylo na jeho očích vidět, že se něčeho zbavil a že se mu ulevilo. Byl jsem rád, že jsem mu mohl pomoct. Vrátil jsem se k počítači a ejhle, opravdu byl o hodně rychlejší.

Neříkal jsem mu nic a poprosil ho, ať to vyzkouší. Chvíli ho testoval a potom konstatoval, že je rozhodně o poznání rychlejší. Chtěl vědět, čím to bylo. Když jsem mu říkal, že jsem s ním vlastně nic nedělal, protože jsem tam nic nenašel, nechápal. Nedivím se.

Vyprávěl jsem tuhle příhodu své známé. Měla ve firmě problémy s počítačema. Tak jako v předchozím případě jsem na žádný problém nenarazil. Také si všimla, že když není ona, nebo někdo kdo pracuje na počítači, tak s ním mají problémy. A teď, když potřebuje pomoc, tak mi vždycky řekne že ví, že jí to něco ukazuje, ale momentálně na to nemůže přijít... Mám z toho radost. Mám radost z toho, že jsem se nemýlil a že tímhle jednoduchým způsobem nás tělo (duše, nadvědomí) dovede upozornit na to, že něco není u nás v pořádku.

Po nějaké době jsem si přečetl na internetu, že vědci zjistili, že člověk působí na hmotu, že ji vlastně utváří. Musel jsem se zasmát, tohle už přeci vím a jsem rád, že je to i věděcky podloženo a že opravdu nejsem blázen.

Konečně, nějakou dobu existují důkazy o vlivu působení člověka na vodu. Emoto Masaru vydal několik knih, kde popsal své poznatky o vlivu hudby a myšlenek člověka na tvoření krystalů zmrzlé vody. Krátký článek naleznete i na těchto stránkách...

Jsou věci mezi nebem a Zemí, kterým se jen těžko věří. Stačí však jen pozorovat sám sebe v souvislosti s tím, co se kolem nás děje a otevřou se nám dveře, o kterých jsme neměli ani potuchy.

Ano, všude kolem jsme my.

AlternativaVs.cz

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Aktualizováno ( Středa, 02 Říjen 2013 12:05 )