98.jpg
Home Alternativa Přivtělené duše

Zdroj: http://www.duchovni-cesta.czPřed časem jsem dlouhou dobu cítil nepříjemný tlak břiše. Nevěděl jsem, z čeho to mám a tak vyhledal pomoc. Naštěstí jsem narazil na osobu, která mi byla schopna pomoct a shodou okolností byla má dobrá přítelkyně. Odvedla mi přivtělené duše a mě se okamžitě ulevilo od dlouholetého tlaku.
Jak sama řekla, dělá to jen za "pár korun", jsou i takoví, kteří za jednu odvedenou duši účtují tisíc korun. Zdálo se mi to moc, ale zase na druhou stranu se člověk zbaví nějakého problému...

Jenže to má malý háček. Duše přicházejí (nebo se přivtělují) dost často. Možná potřebují pomoc, protože si ze svým stavem neví rady, ať už je to třeba výchovou, materiálním zaměřením svého způsobu života tady na Zemi, závislostí na hmotě... Možná nás na něco upozorňují, když neustále přicházejí. Třeba na naší závislosti na někom, kdo už je po smrti, nebo i na žijící osobě... Ale to už je potřeba vnímat svůj život a sám zjistit, na čem a na kom jsme závislí.

A tak jsem hledal svou cestu, jak si pomoci sám. Opět jsem potkal osobu, která se nakonec stala mou přítelkyní a ta mě to naučila. Nic na tom není, stačí si jen vytvořit takovou formulku, nebo prosbu. Ke komu, to už záleží na vás, jak vám to bude vyhovovat.
Já používám formulku, kterou jsem se načil a upravil podle svého cítění.

Takže moje formulka je:
"Prosím světlo Ježíše Krista, ((světelné) pomocníky, andělé (strážné), (duchovní) průvodce, nadvědomí...jak budete chtít) prosím světlo Ježíše Krista, prosím světlo Ježíše Krista o odvedení přivtělených dušiček z mého bytí, pokud je to v souladu s Boží vůlí a zákony Universa. Děkuji ti světlo Ježíše Krista (3x).
Odpouštím vám dušičky, ať jste mi udělaly cokoli, odpouštím Vám v tomto a všech minulých životech, v každém věku přířiny tady a teď a navěky v souladu s Boží vůlí a zákony Universa. Pokud jsem ublížil já Vám a pokud můžete, odpustťe mi prosím. Dávám vám svobodu a posílám vám svou čistou lásku. Děkuji."


Pokud máte nějaký problém třeba jen vyslovit jméno Ježíše Krista, nebo snad slovo Bůh, můžete použít prosbu ke svému nadvědomí, nebo jen třeba ji vyslat jen tak do vesmíru, aniž by jste někoho jmenovali. Příliš na tom nezáleží.
Taky nezáleží, jestli jste věřící, nebo ne. Jde spíše o víru, že jste schopni toho sami dosáhnout a že se opravdu stane to, co si přejete, za co prosíte.

Po vyslovení této formulky já osobně cítím, jako by mi z ramen odešla tíha a cítím se uvolněněji, někdy se mi uvolní tlak v břiše, který ani nevnímám.
Provádět ji je dobré alespoň jednou denně, nejlépe před spaním, ale můžete i ráno po probuzení, nebo kdykoli sami ucítíte, že to potřebujete.
Nemusíte mít strach, že provedete něco zakázaného nebo nebezpečného. Je to v pořádku, je to pomoc nejen pro Vás, ale i pro duše, které se přivtělily. Není účelem, aby někdo na někom visel, parazitoval. Jsme tady sami za sebe a to platí i o duších.

Pokud se rozhodnete odvedení přivtělených duší vykoušet, byl bych rád, kdyby jste se podělili o své zkušenosti a pocity, nebo jak jste si upravili, vytvořili svou vlastní formulku. Mohlo by to pomoci ostatním lidem. Děkuji.

Ještě si dovolím upozornit na knihu s kartami Mandaly uvědomění - Sebeléčení světlem, kde naleznete nejen podobnou formulku na odvedení přivtělených duší, ale i další, které vám mohou pomoci.
Nechtěl bych, aby to vnímali jako reklamu, jen chci upozornit na nedoceněnou knihu české autorky.

www.alternativavs.cz
Zdroj obrázku: www.duchovni-cesta.cz

Aktualizováno ( Středa, 02 Říjen 2013 12:05 )