36.jpg
Home Alternativa Živá a mrtvá voda

Jako malé dítě jsem míval rád pohádky. Zvlášť o Zlatovlásce. Lákaly mě totiž dvě věci. Porozumět řeči zvířat a vlastnit živou a mrtvou vodu. Jak jsem rostl, stále více mi bylo jasno, že tyhle dvě přání zůstanou pouhými dětskými sny. A když jsem byl ještě starší, už jsem ani nechtěl vědět, co si zvířata povídají. Jistě by na adresu lidí padaly jadrná slova. Musím podotknout, že oprávněně.
V dětství jsem se začal věnovat akvaristice. V té době byl obrovský problém rozmnožit neonku červenou a tak akvaristé dělali všechno možné, aby zrovna jim se to povedlo. Zajistil by si tak slávu a nemalý finanční příjem. Dařilo se ji množit spíše sporadicky, přesto však šťastní chovatelé prezentovali své úspěchy v časopisech jako stoprocentně fungující. Každý měl svůj systém. Jeden zvyšoval teplotu vody nad třicet stupňů, druhý svým chovancům způsoboval stres, třetí si hrál na alchymistu a přidával do vody neskutečné přísady, až jsem se divil, že to rybičky přežily. Pak jsem někde objevil starší časopis, kde se právě kvůli neonkám popisovala výroba živé a mrtvé vody. Přečetl jsem si stať a byl notně na rozpacích. Mám tomu věřit, nebo si ze mne (z nás) někdo dělá legraci?


Přístroj byl konstrukčně velmi jednoduchý. V podstatě to byly dvě spojené nádoby, které od sebe navzájem dělila jakási membrána z celofánu. A k aktivaci molekul sloužily dvě uhlíkové elektrody. Nebyl problém přístroj vyrobit, ale nebyl jsem schopen sehnat ony uhlíkové elektrody.
Trvalo hodně dlouho, ale elektrody jsem sehnal. Bohužel v době, kdy se tahle drobná tetra množila celkem bez problémů. Přístroj jsem tedy nedokončil, neměl jsem důvod. Ani ve snu mě nenapadlo, že bych mohl živou a mrtvou vodu vyrábět pro potřebu lidí.
Po dlouhé době jsem náhodou objevil v obchodu s potravinami dva druhy lahví, které na etiketě měly výrazně napsáno, že obsahují živou a mrtvou vodu. Pečlivě jsem si přečetl etiketu a s úsměvem jsem si vzpomněl na své pokusy. Třeba je vyrábí na přístroji, který je možná jen větší, než ten můj. Kde by ale sehnal tak velké elektrody?
Měl jsem kamaráda s bércovými vředy. Byl to pro něj obrovský problém a já se mu snažil nějak pomoci. Taky mě napadlo, že by mohl vyzkoušet léčbu mrtvou vodou. Jenže nedokončený přístroj na její výrobu skončil v popelnici a v obchodech už jsem ony dvě láhve s výraznými nápisy nenašel.
Dostal se mi do rukou nabídkový list jedné pražské společnosti, která se zabývala prodejem psychowalkmanů a mimo jiné také nabízela přístroj, který živou a mrtvou vodu vyráběl. Kamarád to chtěl vyzkoušet, jenže přístroj pořád neměli. Svěřil jsem se jednomu léčiteli a ten se od srdce zasmál. Na můj udivený pohled reagoval tak, že mě poprosil o dvě sklenice s vodou. Když jsem je před něj položil, vzal je do dlaní a po chvíli mě poprosil, ať si k nim přičichnu. Opravdu, v jedné ze sklenic mi voda voněla sladce a v druhé téměř jako kyselina. Zkoušel jsem je i ochutnat a opravdu byl mezi nimi rozdíl. Tak to je živá a mrtvá voda, řekl mi. Nač tedy kupovat drahý přístroj, když si ji můžeme udělat „svépomocí“.
Zázrak? Určitě ne. Ihned jsem si to taky musel vyzkoušet a výsledek byl stejný, Takže to umím i já. A když to umím já, umí to každý člověk. Jen prostě o tom nevíme a spoléháme se raději na drahé přístroje, které práci udělají za nás. Úplně stejně je to s právě s psychowalkmanem. Meditace je stejně účinná a potřebujeme k tomu jen klid.
Teď, když umím „vyrábět“ živou a mrtvou vodu zase nevím, jak ji použít. Hledal jsem, až jsem našel. Už si nepamatuji, v které knize jsem se dočetl, jak je aplikovat, ale zase jsem se naučil jiný způsob, jak je se svém životě bez nich obejdu.
Přesto je zajímavé, že jsem se na tohle téma téměř nikde nedočetl. Proto, kdyby jste chtěli experimentovat se svými schopnostmi, vám předkládám návod na použití živé a mrtvé vody. Je to sice jen taková berlička, ale i ty v životě potřebujeme. Ale je krásné v sobě objevit netušené schopnosti, které v nás dřímají a o kterých jsme neměli ani nejmenší potuchy.
Docela nedávno jsem četl, že slavný mág David Coperfield koupil několik ostrovů a tvrdí, že na jednom z nich vyvěrá živá i mrtvá voda. Přestože své tvrzení nijak nedoložil, je o pobyt na ostrově obrovský zájem. Samozřejmě za astronomickou částku. Že bych si přivydělal?
Při psaní mě napadlo, jestli náhodou taky nerozumím řeči zvířat, třeba o tom jen nevím :-).


Jak používat živou a mrtvou vodu

Živá voda
zásaditá, pH 9. Hojivé, vysoušecí, stimulativní účinky, prokrvuje tkáně a organismus.

Mrtvá voda
kyselá, pH 3. Dezinfekční, protizánětlivé, protiotokové a sedativní účinky.

Živá i mrtvá voda se nesmí ničím ředit, zapíjet a ani zajídat po dobu cca 30-60 minut.
Při potírání je třeba vodu nalít na misku (ne železnou), to kvůli bakteriím.
Po použití mrtvé vody je vhodné místo aplikace ošetřit krémem, např. Perilacin, heřmánkovou mastí nebo Kalcium pantothenutum ung.

1) Adenom (zbytnění) prostaty
Během 5-ti dnů je třeba pít 4x denně půl sklenice (2 dcl) živé vody (ŽV) 30 minut před jídlem. Za 3-4 dny se začne vylučovat sliz, snižuje se nutkání k močení a asi za 8 dní otok zmizí.

2) Angina
5x denně po dobu třech dní po jídle kloktat mrtvou vodu (MV) a po každé vypít ¼ sklenice ŽV. Teplota klesne první den, třetí den nemoc ustoupí.

3) Bolesti v kloubech
3x denně pít před jídlem půl sklenice MV po dobu dvou dnů. Bolest pomine první den.

4) Zánět jater
Po dobu 4 dnů pít 4x denně půl sklenice vody. První den pouze MV, další jen ŽV.

5) Zánětlivé procesy (boláky, nežidy, vřídky)
Po dobu dvou dnů přikládat obklady teplé MV. Zhojí se během 2 dnů.

6) Hemeroidy
1-2 dny umývat praskliny v konečníku MV, pak přikládat tampony s ŽV, aby stále vlhké. Krvácení se zastaví, praskliny se do 2-3 dnů zahojí.

7) Vysoký a nízký krevní tlak
Pít 2x denně půl sklenice MV. Tlak se normalizuje.

8) Špatně se hojící či otevřené rány, bércové vředy
Promýt MV a po 5-ti minutách smáčet v ŽV asi 5x denně. Za 5-6 dnů se rány zacelí.

9) Bolesti hlavy
Vypít půl sklenice MV. Bolest přejde za 20 – 30 minut.

10) Chřipka
Celý den kloktat a promývat nos v MV a na noc pít půl sklenice ŽV. Chřipka ustoupí za 24 hodin.

11) Zápach nohou
Umýt nohy teplou vodou, vytřít dosucha a natírat MV, po 10 minutách natřít ŽV a nechat uschnout.

12) Bolesti zubů
Vyplachovat ústa MV po dobu asi 5-10 minut. Bolest ustoupí.

13) Pálení žáhy
Vypít půl sklenice ŽV.

14) Kašel
2 dny pít 4x denně půl sklenice ŽV po jídle.

15) Zánět pochvy (kolpit)
Vstřikovat před spaním teplou MV a ŽV (37-40 st.) balonkem (klyzmatem). Nejdříve MV, po 15-20 minutách ŽV. Opakovat 2-3 dny.

16) Hygiena pleti
Ráno i večer po omytí otřít obličej nejdříve MV, pak teprve ŽV.

17) Ekzémy a lišeje
Během 3-5- ti dnů smáčet postiženou část těla nejdříve v MV a nechat uschnout (neutírat). Po 10-15 minutách smáčet ŽV. Provádět 5-6x denně. Vyléčení za 5-6 dnů.

18) Mytí vlasů
Umýt vlasy šampónem, vytřít dosucha a namočit MV a po 3 minutách ŽV. Zmizí lupy a vlasy jsou měkčí.

19) Popáleniny
Puchýře propíchat a popáleniny smočit MV, po 5 minutách ŽV. Potom během dne 7-8x namočit ŽV, po dobu asi 2-3 dnů. Popáleniny zažívají po 2-3 dnech.

20) Oteklé ruce
Po dobu 3 dnů pít 4x denně 30 minut před jídlem:
1. den – 0,5 sklenice MV
2. den - ¾ sklenice MV
3. den – 0,5 sklenice ŽV
Otok zmizí, bolest se utiší.

21) Průjem
Vypít ½ sklenice MV a případně po hodině opakovat. Bolest v břiše zmizí během 20-30 minut.

22) Řezné a bodné rány
Ráno omýt MV a zavázat. Rána zažívá během 1-2 dnů.

23) Bolesti za krkem
Obklad šíje s teplou MV a pít denně půl sklenice MV před jídlem. Účinek patrný za 1-2 dny.

24) Radikul
První den vypít při každém jídle ¾ sklenice ŽV. Bolest ustoupí během 24 hodin, ale někdy již po 30-40 minutách.

25) Rozšíření žil, krvácení z uzlů křečových žil
Umýt příslušné místo MV a pak přiložit na opuchlé žíly tampony s ŽV. Pít současně půl sklenice MV a po 2-3 hodinách pokračovat v pití, ale po celý den už jenom ŽV s čtyř hodinovou přestávkou. Proceduru opakovat 2-3 dny. Rány se rychle zacelí, žíly se uvolní.

26) Sterilizace předmětů, ovoce a zeleniny
Namáčíme v MV, nebo jen utíráme tamponem, namočeným v MV.

27) Odstraňování odumřelé kůže z chodidel
Namáčíme nohy v mýdlové vodě a umyjeme v teplé vodě. Pak je bez utírání smočíme teplou MV. Potíráme jí nárůstky a odstraňujeme odumřelou kůži.

28) Zlepšení nálady, normalizace činnosti organismu
Ráno i večer o jídle propláchneme ústa MV a vypijeme půl sklenice vody s pH 6-7 (vodovodní voda má pH kolem 8!).

Poznámka:
Při pití pouze ŽV je velká žízeň, kterou můžeme zahnat bylinným čajem, popřípadě šípkovým s citrónem. Interval mezi příjmem MV a ŽV musí být nejméně 2 hodiny!


Ještě bych chtěl podoknout, že tohle je pouze prostředek ke zmírnění zdravotních potíží. Příčina jakékoli nemoci je v nás samotných.

Velmi účinné je hledat ve svých negativních postojích a emocích, na které nás naše tělo upozorňuje. Zkuste se někde o samotě zeptat sama sebe, co nás v životě trápí, kde jsme ztratili lásku a proč. Odpovězte si, určitě sami naleznete odpověď. Co nemůžete změnit přijměte takové, jaké je, nebo odejděte. Odpouštějte všem kolem sebe, ale nezapomeňte na sebe. Živá a mrtvá voda Vám mohou pouze pomoci od vnějších projevů nemoci, příčinu hledejme u sebe, ve svých myšlenkách a postojích...

Ejhle, ne co jsem narazil při hledání obrázků. Zase mě někdo předběhl!

http://mujweb.cz/Zdravi/luno
Aktivovaná voda LUNO
živá a mrtvá voda s obsahem jódu

Po mnohaletých zkušenostech, spojených s profesionální výrobou aktivované vody LUNO (od r. 1993) a na základě četných klinických zkoušek v nemocnicích, u lékařů v ordinacích, ve výzkumnýcg střediscích, ve veterinárním lékařství a na základě široké škály spotřebitelů a jejich pozitivních písemných a osobních vyjádření si dovolujeme nabídnout tento výrobek i na internetu.
Aktivovaná voda pozitivně ovlivnujě a posiluje imunitní systém živého organismu. Potenciálně chrání člověka před běžnými nemocemi, nebo ho zbavuje nemocí dříve, než je nucem sáhnout po silném léku. Ten však může za určitých okolností vyvolat opačný účinek, t.j. oslabit imunitní systém (např. předávkováním antibiotiky).
Podstatu aktivního působení vody LUNO spatřujume v tom, že je tělem příjímana a absorbována mnohem snáze, lépe a progresivněji, než je tomu u bežné vody. Je to proto, že aktivováním se shluky molekul vody jinak strukturně formují, vzniklé médium je snadno tělem vstřebáno a snadno se dostává do tělní tekutiny.
Domníváme se, že aktivovaná voda nachází poměrně široké uplatnění ve velké škále fyziologických procesů a její léčebné účinky jsou jen postupně odhalovány. Je např. zajímevé, že účinky léčby pomocí enzymoterapie jsou značně podobné účinkům působení aktivované vody. Voda LUNO he při výrobě připravována tak, aby splnila zdravotnické normy a nebyla tělu škodlivá. Navíc je voda obohacena o potřebný prvek jód.
Voda LUNO se připravuje z kvalitní pitné vody podle normy, schválené hlavním hygienikem ČR. Na rozdíl od amatérsky bětně používané výrobní technologie (diafragmová elektrolýza) byly při výrobě vody LUNO použity i jiné postupy, které zaručují jejich léčebný účinek, zdravotní nezávadnost, absenci těžkých kovů a dlouhodobou trvanlivost. Při výrobě aktivované vody vznikají dva separáty : separát kyselý, bohatý na H+ ionty a separát zásaditý, bohatý na OH- ionty.Oba ionty patří k nejlépe migrujícím iontům vůbec a podílejí se na všech významných fyziologických procesech. Z toho lze odvodit i fakt že šíře léčebných účinků je enormě široká a aktivovaná voda může proto tvořit základ t.z.v domácí lékarničky.
K podávanému výrobku se přibaluje kromě informačního letáku také návod na užívání vody LUNO. Návod obsahuje 21 možností použití. Podle ohlasu u spotřebitelů se voda nejvíce užívá při popáleninách, průjmech, bolestech zubů a dásní, při zánětu močových cest,zanícení nosohltanu, léčbě bércových vředů, hemeroidů, zbytnění prostaty, artrotických bolestedch kloubů, při pálení žáhy a pro celkové zlepšení zdravotního stavu. Voda potlačuje bakterie i viry. Při léčebné kůře se používá každá voda (mrtvá, nebo živá) separátně, nebo v kombinaci. Minimální trvanlivost výrobku je 2 roky. Pro léčení akutního průjmového onemocnění byla vyvinuta voda s obchodním názvem STOPINA, která je účinnější.
V obchodech (hlavně v lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb) je možno zakoupit zvlášť vodu mrtvou a zvlášť vodu živou. Obě vody se plní do skleněných láhví o obsahu 0,7 litru. Láhve jsou nevratné. Voda STOPINA se dodává v PET lahvích o obsahu 0,5 litru. Výrobek je distribuován převázně dvěma velkoobchodními firmami.
http://mujweb.cz/Zdravi/luno

AternativaVs.tym.cz

Aktualizováno ( Úterý, 01 Březen 2011 11:54 )